7-8 |
102-118 |
Round 3 |
Cyrus Rivette (Corunna Youth Wrestling) Fall 0:32 Logan Rinke (Davison Youth Wrestling) |
7-8 |
45-48 |
Round 1 |
Anthony Sergent (Durand) Fall 0:30 Ryan Forney (Michigan MatCats) |
7-8 |
45-48 |
Round 2 |
Luke Nickels (Corunna Youth Wrestling) Dec 6-4 Anthony Sergent (Durand) |
7-8 |
45-48 |
Round 3 |
Luke Nickels (Corunna Youth Wrestling) Fall 0:34 Ryan Forney (Michigan MatCats) |
7-8 |
49-53 |
Round 1 |
Jensen Antilla (Frankenmuth) Fall 0:53 Henry Missentzis (Flushing Raiders Wrestling) |
7-8 |
49-53 |
Round 1 |
Elliot Beaver (Waterford Wrestling Club) Dec 8-1 Edward Keeler (Clio Youth Wrestling) |
7-8 |
49-53 |
Round 2 |
Jaxon Westover (Michigan MatCats) Fall 2:00 Edward Keeler (Clio Youth Wrestling) |
7-8 |
49-53 |
Round 2 |
Jensen Antilla (Frankenmuth) Maj 12-1 Elliot Beaver (Waterford Wrestling Club) |
7-8 |
49-53 |
Round 3 |
Jaxon Westover (Michigan MatCats) Fall 1:28 Elliot Beaver (Waterford Wrestling Club) |
7-8 |
49-53 |
Round 3 |
Henry Missentzis (Flushing Raiders Wrestling) Fall 0:46 Edward Keeler (Clio Youth Wrestling) |
7-8 |
49-53 |
Round 4 |
Jaxon Westover (Michigan MatCats) Fall 2:26 Henry Missentzis (Flushing Raiders Wrestling) |
7-8 |
49-53 |
Round 4 |
Jensen Antilla (Frankenmuth) Fall 0:54 Edward Keeler (Clio Youth Wrestling) |
7-8 |
49-53 |
Round 5 |
Jaxon Westover (Michigan MatCats) Fall 2:52 Jensen Antilla (Frankenmuth) |
7-8 |
49-53 |
Round 5 |
Henry Missentzis (Flushing Raiders Wrestling) Fall 0:38 Elliot Beaver (Waterford Wrestling Club) |
7-8 |
52-54 |
Round 1 |
William Bunting (Mt. Morris Mountaineers) Maj 8-0 Dominic Gorder (Davison Youth Wrestling) |
7-8 |
52-54 |
Round 1 |
Sullivan McIntyre (Lake Orion WC) Fall 0:18 Leo Domby (Davison Youth Wrestling) |
7-8 |
52-54 |
Round 2 |
Jarred Hill (Kearsley WC) Fall 0:22 Leo Domby (Davison Youth Wrestling) |
7-8 |
52-54 |
Round 2 |
Sullivan McIntyre (Lake Orion WC) Fall 1:39 Dominic Gorder (Davison Youth Wrestling) |
7-8 |
52-54 |
Round 3 |
Sullivan McIntyre (Lake Orion WC) Fall 1:50 Jarred Hill (Kearsley WC) |
7-8 |
52-54 |
Round 3 |
William Bunting (Mt. Morris Mountaineers) Fall 0:22 Leo Domby (Davison Youth Wrestling) |
7-8 |
52-54 |
Round 4 |
William Bunting (Mt. Morris Mountaineers) Fall 0:54 Jarred Hill (Kearsley WC) |
7-8 |
52-54 |
Round 4 |
Dominic Gorder (Davison Youth Wrestling) Fall 1:47 Leo Domby (Davison Youth Wrestling) |
7-8 |
52-54 |
Round 5 |
Jarred Hill (Kearsley WC) Fall 1:37 Dominic Gorder (Davison Youth Wrestling) |
7-8 |
52-54 |
Round 5 |
Sullivan McIntyre (Lake Orion WC) Fall 1:41 William Bunting (Mt. Morris Mountaineers) |
7-8 |
53-55 |
Round 1 |
Chase Flewelling (Davison Youth Wrestling) Maj 12-0 Aaron Oconnor (Kearsley WC) |