9th-10th Boys |
112-118 |
Round 2 |
Bryer Caves (Lodi Wrestling Club) TF 12-2 Jacob Allickson (Wisconsin) |
9th-10th Boys |
112-118 |
Round 2 |
Antonio Flores (Fond du Lac High School Wrestling) Fall 1:18 Mark Wilson (Englewood Live Wire Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
112-118 |
Round 3 |
Bryer Caves (Lodi Wrestling Club) TF 10-1 Antonio Flores (Fond du Lac High School Wrestling) |
9th-10th Boys |
112-118 |
Round 3 |
Mark Wilson (Englewood Live Wire Wrestling Club) TF 8-0 Jacob Allickson (Wisconsin) |
9th-10th Boys |
116-128 |
Round 1 |
Adante Washington (Harvey Twisters WC) TF 13-1 Jaxon Ennis (Team Nazar Training Center) |
9th-10th Boys |
116-128 |
Round 1 |
Michael Ciancio (Aviators Wrestling) TF 9-0 Owen Peeters (Wisconsin) |
9th-10th Boys |
116-128 |
Round 2 |
Adante Washington (Harvey Twisters WC) TF 8-0 Owen Peeters (Wisconsin) |
9th-10th Boys |
116-128 |
Round 2 |
Michael Ciancio (Aviators Wrestling) TF 10-0 Jaxon Ennis (Team Nazar Training Center) |
9th-10th Boys |
116-128 |
Round 3 |
Michael Ciancio (Aviators Wrestling) TF 10-0 Adante Washington (Harvey Twisters WC) |
9th-10th Boys |
116-128 |
Round 3 |
Jaxon Ennis (Team Nazar Training Center) TF 10-1 Owen Peeters (Wisconsin) |
9th-10th Boys |
121-132 |
Round 1 |
Donald Bunton (Englewood Live Wire Wrestling Club) TF 8-0 Bodi Kothari Schmitz (Ringers Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
121-132 |
Round 1 |
Victor Onofre (Illinois) TF 12-1 Spencer Prado (Wisconsin) |
9th-10th Boys |
121-132 |
Round 2 |
Bodi Kothari Schmitz (Ringers Wrestling Club) TF 8-0 Victor Onofre (Illinois) |
9th-10th Boys |
121-132 |
Round 2 |
Spencer Prado (Wisconsin) Fall 3:48 Donald Bunton (Englewood Live Wire Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
121-132 |
Round 3 |
Spencer Prado (Wisconsin) Fall 1:41 Bodi Kothari Schmitz (Ringers Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
121-132 |
Round 3 |
Victor Onofre (Illinois) TF 12-4 Donald Bunton (Englewood Live Wire Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
130-136 |
Round 1 |
Logan Schad (Team Nazar Training Center) Dec 7-3 Hadley Losoya (Forge Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
130-136 |
Round 1 |
Patrick Skrundz (Burlington High School Wrestling) Fall 0:50 Chris Burgos (Illinois) |
9th-10th Boys |
130-136 |
Round 2 |
Patrick Skrundz (Burlington High School Wrestling) TF 9-0 Logan Schad (Team Nazar Training Center) |
9th-10th Boys |
130-136 |
Round 2 |
Hadley Losoya (Forge Wrestling Club) TF 9-0 Chris Burgos (Illinois) |
9th-10th Boys |
130-136 |
Round 3 |
Logan Schad (Team Nazar Training Center) Fall 0:45 Chris Burgos (Illinois) |
9th-10th Boys |
130-136 |
Round 3 |
Patrick Skrundz (Burlington High School Wrestling) Fall 2:42 Hadley Losoya (Forge Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
130-142 |
Round 1 |
Izayah Olejniczak (Illinois) TF 13-4 Ezequiel Dominguez (Askren Wrestling Academy) |
9th-10th Boys |
130-142 |
Round 1 |
William Christopher (Aviators Wrestling) Dec 9-4 Davian Hall (Englewood Live Wire Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
130-142 |
Round 2 |
William Christopher (Aviators Wrestling) TF 8-0 Ezequiel Dominguez (Askren Wrestling Academy) |