9th-10th Boys |
130-142 |
Round 2 |
Davian Hall (Englewood Live Wire Wrestling Club) Fall 1:45 Izayah Olejniczak (Illinois) |
9th-10th Boys |
130-142 |
Round 3 |
Davian Hall (Englewood Live Wire Wrestling Club) TF 10-0 Ezequiel Dominguez (Askren Wrestling Academy) |
9th-10th Boys |
130-142 |
Round 3 |
William Christopher (Aviators Wrestling) TF 8-0 Izayah Olejniczak (Illinois) |
9th-10th Boys |
145-151 |
Round 1 |
Joshua Lassiter (Forge Wrestling Club) TF 9-0 Maurice Bush (Englewood Live Wire Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
145-151 |
Round 1 |
Aydian Stingle (Little Chute Wrestling Club) Fall 1:03 Skyler Blockwitz (Askren Wrestling Academy) |
9th-10th Boys |
145-151 |
Round 2 |
Maurice Bush (Englewood Live Wire Wrestling Club) TF 10-0 Skyler Blockwitz (Askren Wrestling Academy) |
9th-10th Boys |
145-151 |
Round 2 |
Joshua Lassiter (Forge Wrestling Club) TF 8-0 Aydian Stingle (Little Chute Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
145-151 |
Round 3 |
Maurice Bush (Englewood Live Wire Wrestling Club) TF 8-0 Aydian Stingle (Little Chute Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
145-151 |
Round 3 |
Joshua Lassiter (Forge Wrestling Club) TF 8-0 Skyler Blockwitz (Askren Wrestling Academy) |
9th-10th Boys |
150-158 |
Round 1 |
Eans Prado Jr. (Wisconsin) Fall 0:39 Devin Johnson (Askren Wrestling Academy) |
9th-10th Boys |
150-158 |
Round 1 |
Dana Wickson (Rockford Wrestling Club) TF 13-4 Aric Braund (Askren Wrestling Academy) |
9th-10th Boys |
150-158 |
Round 2 |
Dana Wickson (Rockford Wrestling Club) TF 13-5 Devin Johnson (Askren Wrestling Academy) |
9th-10th Boys |
150-158 |
Round 2 |
Eans Prado Jr. (Wisconsin) Fall 1:30 Aric Braund (Askren Wrestling Academy) |
9th-10th Boys |
150-158 |
Round 3 |
Aric Braund (Askren Wrestling Academy) Fall 0:49 Devin Johnson (Askren Wrestling Academy) |
9th-10th Boys |
150-158 |
Round 3 |
Eans Prado Jr. (Wisconsin) Dec 12-12 Dana Wickson (Rockford Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
165-170 |
Round 1 |
Michael Junitz (ISI Wrestling Club) FF forfeit forfeit (Ringers Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
165-170 |
Round 1 |
Ty`Quavion Smart (Rockford Wrestling Club) TF 10-0 Christopher O`Neill (Forge Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
165-170 |
Round 2 |
Michael Junitz (ISI Wrestling Club) TF 8-0 Christopher O`Neill (Forge Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
165-170 |
Round 2 |
forfeit forfeit (Ringers Wrestling Club) FF Ty`Quavion Smart (Rockford Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
165-170 |
Round 3 |
Ty`Quavion Smart (Rockford Wrestling Club) Fall 1:18 Michael Junitz (ISI Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
165-170 |
Round 3 |
Christopher O`Neill (Forge Wrestling Club) FF forfeit forfeit (Ringers Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
173-175 |
Round 1 |
Robert Kovacic (Askren Wrestling Academy) TF 8-0 David Rodriguez (Jefferson Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
173-175 |
Round 2 |
Owen Voeck (Team Nazar Training Center) TF 9-0 David Rodriguez (Jefferson Wrestling Club) |
9th-10th Boys |
173-175 |
Round 3 |
Owen Voeck (Team Nazar Training Center) TF 10-1 Robert Kovacic (Askren Wrestling Academy) |
9th-10th Boys |
190-220 |
Round 1 |
Brendan Grabot (Wisconsin) FF Forfeit Forfeit (Askren Wrestling Academy) |