3rd-4th Boys |
54-67 |
Round 2 |
Kaden Kreuzer (B.A.M. Training Center) Fall 1:05 Jace Caves (Lodi Wrestling Club) |
3rd-4th Boys |
54-67 |
Round 3 |
Owen Rodriguez (Wisconsin) TF 18-9 Kaden Kreuzer (B.A.M. Training Center) |
3rd-4th Boys |
54-67 |
Round 3 |
Jace Caves (Lodi Wrestling Club) TF 8-0 William Warnock (Red Hot Wrestling Club) |
3rd-4th Boys |
65-69 |
Round 1 |
Nehemiah Andronic (Forge Wrestling Club) TF 12-4 Nicholas Friess (Ringers Wrestling Club) |
3rd-4th Boys |
65-69 |
Round 2 |
Nehemiah Andronic (Forge Wrestling Club) Dec 11-8 Kaiel Coleman (Englewood Live Wire Wrestling Club) |
3rd-4th Boys |
65-69 |
Round 3 |
Kaiel Coleman (Englewood Live Wire Wrestling Club) TF 10-0 Nicholas Friess (Ringers Wrestling Club) |
11th-12th Boys |
128-137 |
Round 1 |
Kalani Khiev (Mat Rat Wrestling Club) TF 8-0 Evan Glowinski (Team Tortorice Wrestling) |
11th-12th Boys |
128-137 |
Round 2 |
Kalani Khiev (Mat Rat Wrestling Club) TF 9-0 Evan Glowinski (Team Tortorice Wrestling) |
11th-12th Boys |
146-154 |
Round 1 |
Makoa Kong (Illinois) TF 9-0 Mason Hansen (Kaukauna High School Wrestling) |
11th-12th Boys |
146-154 |
Round 2 |
Michael Galloway (Ringers Wrestling Club) TF 14-5 Mason Hansen (Kaukauna High School Wrestling) |
11th-12th Boys |
146-154 |
Round 3 |
Michael Galloway (Ringers Wrestling Club) TF 8-0 Makoa Kong (Illinois) |
11th-12th Boys |
151-167 |
Round 1 |
Logan DeFilippo (Wisconsin) TF 13-3 Benjamin Vazquez (Toss Em Up Wrestling Academy) |
11th-12th Boys |
151-167 |
Round 2 |
Max Rosen (Beat the Streets Chicago-Avondale) TF 11-3 Benjamin Vazquez (Toss Em Up Wrestling Academy) |
11th-12th Boys |
151-167 |
Round 3 |
Logan DeFilippo (Wisconsin) Dec 8-6 Max Rosen (Beat the Streets Chicago-Avondale) |
11th-12th Boys |
194-215 |
Round 1 |
Kaiden Morris (Forge Wrestling Club) TF 9-0 Nathaniel Grooms (Ringers Wrestling Club) |
11th-12th Boys |
194-215 |
Round 1 |
Karlondo Duboise (Alpha Wrestling Academy) TF 10-2 Alex Drees (Beat the Streets Chicago-Midway) |
11th-12th Boys |
194-215 |
Round 2 |
Karlondo Duboise (Alpha Wrestling Academy) Fall 2:44 Nathaniel Grooms (Ringers Wrestling Club) |
11th-12th Boys |
194-215 |
Round 2 |
Kaiden Morris (Forge Wrestling Club) TF 8-0 Alex Drees (Beat the Streets Chicago-Midway) |
11th-12th Boys |
194-215 |
Round 3 |
Nathaniel Grooms (Ringers Wrestling Club) Fall 0:32 Alex Drees (Beat the Streets Chicago-Midway) |
11th-12th Boys |
194-215 |
Round 3 |
Kaiden Morris (Forge Wrestling Club) TF 9-1 Karlondo Duboise (Alpha Wrestling Academy) |
11th-12th Boys |
225-285 |
Round 1 |
Vanden Hoffman (Wrestling Factory) TF 10-2 Cashten Hoffman (Wrestling Factory) |
11th-12th Boys |
225-285 |
Round 2 |
Vanden Hoffman (Wrestling Factory) TF 8-0 Cashten Hoffman (Wrestling Factory) |