7th-8th Boys |
125-134 |
Round 2 |
Dominic Wyrwicki (Wisconsin) TF 8-0 Alex Martinez (Built By Brunson Wrestling) |
7th-8th Boys |
125-134 |
Round 2 |
Jayden Veal (Englewood Live Wire Wrestling Club) TF 10-0 Jared LaPlante (Pewaukee Youth Wrestling Club) |
7th-8th Boys |
125-134 |
Round 3 |
Alex Martinez (Built By Brunson Wrestling) Fall 3:39 Jared LaPlante (Pewaukee Youth Wrestling Club) |
7th-8th Boys |
125-134 |
Round 3 |
Jayden Veal (Englewood Live Wire Wrestling Club) TF 12-0 Dominic Wyrwicki (Wisconsin) |
7th-8th Boys |
144-157 |
Round 1 |
Soren Nico (Ringers Wrestling Club) TF 11-0 Keishawn Triplett (Englewood Live Wire Wrestling Club) |
7th-8th Boys |
144-157 |
Round 1 |
Kaleb Zahn (X-Factor Elite Wrestling) TF 8-0 Nolan Ferrell (Askren Wrestling Academy) |
7th-8th Boys |
144-157 |
Round 2 |
Keishawn Triplett (Englewood Live Wire Wrestling Club) Dec 7-6 Nolan Ferrell (Askren Wrestling Academy) |
7th-8th Boys |
144-157 |
Round 2 |
Soren Nico (Ringers Wrestling Club) TF 12-4 Kaleb Zahn (X-Factor Elite Wrestling) |
7th-8th Boys |
144-157 |
Round 3 |
Kaleb Zahn (X-Factor Elite Wrestling) TF 8-0 Keishawn Triplett (Englewood Live Wire Wrestling Club) |
7th-8th Boys |
144-157 |
Round 3 |
Soren Nico (Ringers Wrestling Club) TF 9-1 Nolan Ferrell (Askren Wrestling Academy) |
7th-8th Boys |
145-152 |
Round 1 |
Josiah Bastien (Askren Wrestling Academy) Fall 3:12 Benjamin Morris (Forge Wrestling Club) |
7th-8th Boys |
145-152 |
Round 1 |
Elias Green (Askren Wrestling Academy) TF 8-0 Ryan Ruffolo (Southside Lutheran WC) |
7th-8th Boys |
145-152 |
Round 2 |
Elias Green (Askren Wrestling Academy) TF 8-0 Josiah Bastien (Askren Wrestling Academy) |
7th-8th Boys |
145-152 |
Round 2 |
Benjamin Morris (Forge Wrestling Club) TF 8-0 Ryan Ruffolo (Southside Lutheran WC) |
7th-8th Boys |
145-152 |
Round 3 |
Ryan Ruffolo (Southside Lutheran WC) FF Josiah Bastien (Askren Wrestling Academy) |
7th-8th Boys |
145-152 |
Round 3 |
Elias Green (Askren Wrestling Academy) TF 8-0 Benjamin Morris (Forge Wrestling Club) |
7th-8th Boys |
77-85 |
Round 1 |
Max Rentsch (Team Nazar Training Center) TF 10-0 Landon Bell (Ringers Wrestling Club) |
7th-8th Boys |
77-85 |
Round 1 |
Cash Vanderwerff (B.A.M. Training Center) TF 20-12 Drew Kitzrow (Oak Creek Attack Wrestling Club) |
7th-8th Boys |
77-85 |
Round 2 |
Max Rentsch (Team Nazar Training Center) TF 12-4 Cash Vanderwerff (B.A.M. Training Center) |
7th-8th Boys |
77-85 |
Round 2 |
Landon Bell (Ringers Wrestling Club) Fall 1:14 Drew Kitzrow (Oak Creek Attack Wrestling Club) |
7th-8th Boys |
77-85 |
Round 3 |
Max Rentsch (Team Nazar Training Center) TF 10-2 Drew Kitzrow (Oak Creek Attack Wrestling Club) |
7th-8th Boys |
77-85 |
Round 3 |
Cash Vanderwerff (B.A.M. Training Center) TF 8-0 Landon Bell (Ringers Wrestling Club) |
7th-8th Boys |
88-95 |
Round 1 |
Leo Fani (Little Red Hot Wrestling Club) TF 8-0 Hayden Roach (Alpha Wrestling Academy) |
7th-8th Boys |
88-95 |
Round 1 |
Brodey Lewis (Askren Wrestling Academy) TF 12-4 Colin Weber (Ringers Wrestling Club) |
7th-8th Boys |
88-95 |
Round 2 |
Brodey Lewis (Askren Wrestling Academy) TF 8-0 Hayden Roach (Alpha Wrestling Academy) |