UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
Quarter-Finals |
Daniel Striggow (PINnacle) VPO1 6-5 Caspian Grabowski (Unattached) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
Quarter-Finals |
Braxton Mikesell (INWTC) VSU 11-0 2:28 Ryan Boersma (NLWC) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
Quarter-Finals |
Riley Ucker (Beast Mode Wrestling) VSU 10-0 1:11 Jaren Rohde (Team Wisconsin) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
RR Rnd 2 |
Braxton Mikesell (INWTC) VPO1 4-2 Daniel Striggow (PINnacle) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
Quarter-Finals |
Matthew Moore (The Community) VFA 1:39 5-4 Apollo Gothard (Izzy Style) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
5th Place |
Caspian Grabowski (Unattached) VSU1 14-5 1:27 Riley Ucker (Beast Mode Wrestling) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
3rd Place |
Ryan Boersma (NLWC) VPO1 9-3 Matthew Moore (The Community) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
7th Place |
Jaren Rohde (Team Wisconsin) VCA 13-7 Apollo Gothard (Izzy Style) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
Consi-Semis |
Ryan Boersma (NLWC) VSU1 15-4 2:47 Riley Ucker (Beast Mode Wrestling) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
RR Rnd 1 |
Braxton Mikesell (INWTC) VSU 8-0 1:08 Daniel Striggow (PINnacle) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
Consi-Semis |
Matthew Moore (The Community) VPO1 8-8 Caspian Grabowski (Unattached) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
Consi of 4 |
Ryan Boersma (NLWC) VSU1 10-2 2:16 Apollo Gothard (Izzy Style) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
Consi of 4 |
Caspian Grabowski (Unattached) VSU 8-0 0:54 Jaren Rohde (Team Wisconsin) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
Semi-Finals |
Daniel Striggow (PINnacle) VSU 8-0 1:03 Riley Ucker (Beast Mode Wrestling) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
Semi-Finals |
Braxton Mikesell (INWTC) VSU 8-0 0:41 Matthew Moore (The Community) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
Round of 16 |
Daniel Striggow (PINnacle) VSU 8-0 2:38 Chance Robinson (The Wrestling Factory of Cleveland) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
Consi of 8 #2 |
Ryan Boersma (NLWC) VSU 8-0 0:28 Chance Robinson (The Wrestling Factory of Cleveland) |
UWW Cadet Greco-Roman |
110 |
Finals |
Braxton Mikesell (INWTC) VSU Daniel Striggow (PINnacle) |
UWW Cadet Greco-Roman |
41-45 |
Finals |
Mason Gehloff (Sebolt Wrestling Academy) VSU JORE VOLK (PINnacle) |
UWW Cadet Greco-Roman |
41-45 |
Consi of 8 #2 |
Christopher Martino (Idaho (HND)) VSU 8-0 0:59 Tyler Klein (Team Wisconsin) |
UWW Cadet Greco-Roman |
41-45 |
Consi of 8 #2 |
Beau Mantanona (CVBJJ) VFA 2:20 10-7 Marlon Yarbrough (Team Copley) |
UWW Cadet Greco-Roman |
41-45 |
RR Rnd 3 |
Mason Gehloff (Sebolt Wrestling Academy) VSU 9-0 1:50 JORE VOLK (PINnacle) |
UWW Cadet Greco-Roman |
41-45 |
Consi of 8 #2 |
Kannon Webster (IRTC) VSU1 10-1 2:41 Robert Westbrook (Level up) |
UWW Cadet Greco-Roman |
41-45 |
Consi of 8 #2 |
Cael Keck (Greater Heights Wrestling) VSU 10-0 0:27 Damien Wudtke (Team Wisconsin) |
UWW Cadet Greco-Roman |
41-45 |
Consi of 8 #1 |
Tyler Klein (Team Wisconsin) VSU 10-0 0:29 Tanner Spaulding (Team Georgia) |