Schoolboy/Girl 14U |
105-112 |
Round 1 |
Martez `Phenom` Sheard (LAW - Lacrosse Area Wrestlers) Fall 2:41 Evan Marvin (Apple Valley Wrestling Club) |
Schoolboy/Girl 14U |
105-112 |
Round 1 |
Kane Johnson (New Ulm Rolling Thunder Wrestl) Fall 4:45 Zachary Weeman (New Prague) |
Schoolboy/Girl 14U |
105-112 |
Round 2 |
Kane Johnson (New Ulm Rolling Thunder Wrestl) Dec 8-4 Evan Marvin (Apple Valley Wrestling Club) |
Schoolboy/Girl 14U |
105-112 |
Round 2 |
Martez `Phenom` Sheard (LAW - Lacrosse Area Wrestlers) Fall 4:23 Zachary Weeman (New Prague) |
Schoolboy/Girl 14U |
105-112 |
Round 3 |
Evan Marvin (Apple Valley Wrestling Club) Dec 4-2 Zachary Weeman (New Prague) |
Schoolboy/Girl 14U |
105-112 |
Round 3 |
Martez `Phenom` Sheard (LAW - Lacrosse Area Wrestlers) Fall 1:16 Kane Johnson (New Ulm Rolling Thunder Wrestl) |
Schoolboy/Girl 14U |
113-120 |
Round 1 |
Jacob Lootans Jr. (Crass Trained Wrestling) Fall 5:56 Keon Callies (MN Elite) |
Schoolboy/Girl 14U |
113-120 |
Round 1 |
Andrew Bauer (New Prague) Fall 1:14 Maxwell Stewart (Lakeville) |
Schoolboy/Girl 14U |
113-120 |
Round 2 |
Andrew Bauer (New Prague) Fall 3:57 Keon Callies (MN Elite) |
Schoolboy/Girl 14U |
113-120 |
Round 2 |
Jacob Lootans Jr. (Crass Trained Wrestling) Fall 1:51 Maxwell Stewart (Lakeville) |
Schoolboy/Girl 14U |
113-120 |
Round 3 |
Keon Callies (MN Elite) Fall 1:10 Maxwell Stewart (Lakeville) |
Schoolboy/Girl 14U |
113-120 |
Round 3 |
Jacob Lootans Jr. (Crass Trained Wrestling) Dec 5-4 Andrew Bauer (New Prague) |
Schoolboy/Girl 14U |
123-130 |
Round 1 |
Cam Tousignant (Scott West Panthers) Fall 0:18 Mason Brandt (Eagan) |
Schoolboy/Girl 14U |
123-130 |
Round 1 |
Ethan Otto (New Richmond) Fall 0:42 Tripp Gulbrandson (Lakeville) |
Schoolboy/Girl 14U |
123-130 |
Round 2 |
Cam Tousignant (Scott West Panthers) Fall 0:23 Tripp Gulbrandson (Lakeville) |
Schoolboy/Girl 14U |
123-130 |
Round 2 |
Ethan Otto (New Richmond) Fall 0:29 Mason Brandt (Eagan) |
Schoolboy/Girl 14U |
123-130 |
Round 3 |
Cam Tousignant (Scott West Panthers) Fall 1:59 Ethan Otto (New Richmond) |
Schoolboy/Girl 14U |
123-130 |
Round 3 |
Tripp Gulbrandson (Lakeville) Fall 0:15 Mason Brandt (Eagan) |
Schoolboy/Girl 14U |
132-140 |
Round 1 |
Payten Crabtree (Westfield / Blooming Prairie) Fall 3:58 Andrea Quinones (Summit Wrestling Academy) |
Schoolboy/Girl 14U |
132-140 |
Round 2 |
Andrea Quinones (Summit Wrestling Academy) Fall 1:36 Payten Crabtree (Westfield / Blooming Prairie) |
Schoolboy/Girl 14U |
132-140 |
Round 3 |
Andrea Quinones (Summit Wrestling Academy) Fall 2:39 Payten Crabtree (Westfield / Blooming Prairie) |
Schoolboy/Girl 14U |
144-148 |
Round 1 |
Izrael Jimenez (PINnacle) TF 19-2 Avnish Ghadge (Apple Valley Wrestling Club) |
Schoolboy/Girl 14U |
144-148 |
Round 2 |
Izrael Jimenez (PINnacle) Fall 0:35 Avnish Ghadge (Apple Valley Wrestling Club) |
Schoolboy/Girl 14U |
71-77 |
Round 1 |
Evann Linn (Centennial) Fall 0:00 Peyton Lembke (Westfield Razorbacks) |
Schoolboy/Girl 14U |
71-77 |
Round 1 |
Dominic Jordan (SHAKOPEE MAT CLUB) Fall 1:22 Jacoby Brown (Zumbrota-Mazeppa) |