16U Boys |
152-160 |
Round 3 |
John Kaminski Ii (Michigan) Fall 2:22 Jack Moore (Michigan Matcat Wrestling Club) |
16U Boys |
152-160 |
Round 3 |
Kai Mishler (Michigan) TF 10-0 Dax Fegley (Michigan) |
16U Boys |
152-160 |
Round 4 |
Jacob Hodge (WOW Wrestling Club) TF 15-4 Kai Mishler (Michigan) |
16U Boys |
152-160 |
Round 4 |
John Kaminski Ii (Michigan) TF 12-0 Dax Fegley (Michigan) |
16U Boys |
152-160 |
Round 4 |
Juan Asta (Mat Invaders Wrestling) TF 13-3 Jack Moore (Michigan Matcat Wrestling Club) |
16U Boys |
152-160 |
Round 5 |
Jacob Hodge (WOW Wrestling Club) Fall 2:57 John Kaminski Ii (Michigan) |
16U Boys |
152-160 |
Round 5 |
Juan Asta (Mat Invaders Wrestling) TF 10-0 Kai Mishler (Michigan) |
16U Boys |
152-160 |
Round 5 |
Jack Moore (Michigan Matcat Wrestling Club) TF 10-0 Dax Fegley (Michigan) |
16U Boys |
160-165 |
Round 1 |
Peter Werns (Michigan) Fall 1:14 Rylan Hughes (Roughneck Wrestling Club) |
16U Boys |
160-165 |
Round 1 |
Austin Bourassa (Northern Elite Pitbulls Wrestling) TF 10-0 Gavin Trammel (Clarkston Wrestling Club) |
16U Boys |
160-165 |
Round 2 |
Peter Werns (Michigan) Dec 12-11 Gavin Trammel (Clarkston Wrestling Club) |
16U Boys |
160-165 |
Round 2 |
Austin Bourassa (Northern Elite Pitbulls Wrestling) TF 13-0 Rylan Hughes (Roughneck Wrestling Club) |
16U Boys |
160-165 |
Round 3 |
Austin Bourassa (Northern Elite Pitbulls Wrestling) Fall 0:55 Peter Werns (Michigan) |
16U Boys |
160-165 |
Round 3 |
Rylan Hughes (Roughneck Wrestling Club) Fall 2:15 Gavin Trammel (Clarkston Wrestling Club) |
16U Boys |
167-177 |
Round 1 |
James Moore (Walled Lake Community Blast Wrestling) TF 10-0 Rejean Hurtubise (Michigan) |
16U Boys |
167-177 |
Round 1 |
Brock Foster (WOW Wrestling Club) TF 14-2 Mitchell Nash (Roughneck Wrestling Club) |
16U Boys |
167-177 |
Round 2 |
Mitchell Nash (Roughneck Wrestling Club) TF 10-0 Nathan Murphy (Michigan) |
16U Boys |
167-177 |
Round 2 |
Brock Foster (WOW Wrestling Club) TF 10-0 Rejean Hurtubise (Michigan) |
16U Boys |
167-177 |
Round 3 |
Brock Foster (WOW Wrestling Club) TF 13-2 Nathan Murphy (Michigan) |
16U Boys |
167-177 |
Round 3 |
James Moore (Walled Lake Community Blast Wrestling) Dec 8-4 Mitchell Nash (Roughneck Wrestling Club) |
16U Boys |
167-177 |
Round 4 |
James Moore (Walled Lake Community Blast Wrestling) TF 10-0 Nathan Murphy (Michigan) |
16U Boys |
167-177 |
Round 4 |
Mitchell Nash (Roughneck Wrestling Club) Fall 1:42 Rejean Hurtubise (Michigan) |
16U Boys |
167-177 |
Round 5 |
Nathan Murphy (Michigan) Fall 2:27 Rejean Hurtubise (Michigan) |
16U Boys |
167-177 |
Round 5 |
Brock Foster (WOW Wrestling Club) Dec 11-8 James Moore (Walled Lake Community Blast Wrestling) |
16U Boys |
191-200 |
Round 1 |
Liam O`Neil (WOW Wrestling Club) TF 16-6 Sullivan Haas (Michigan Matcat Wrestling Club) |