16U Boys |
191-200 |
Round 2 |
Liam O`Neil (WOW Wrestling Club) TF 14-4 Sullivan Haas (Michigan Matcat Wrestling Club) |
16U Boys |
217-230 |
Round 1 |
Dean Smith (Michigan Matcat Wrestling Club) TF 10-0 Fallou Cisse (Michigan) |
16U Boys |
217-230 |
Round 2 |
Dean Smith (Michigan Matcat Wrestling Club) TF 10-0 Fallou Cisse (Michigan) |
14U Boys |
100-108 |
Round 1 |
Jameson Onstott (Eaton Rapids Youth Wrestling Club) Dec 2-2 Liam McClain (Michigan) |
14U Boys |
100-108 |
Round 1 |
Tanner Bourassa (Northern Elite Pitbulls Wrestling) TF 12-2 Anthony Quinones (Southeast Michigan Fire Wrestling Club) |
14U Boys |
100-108 |
Round 2 |
Jameson Onstott (Eaton Rapids Youth Wrestling Club) TF 10-0 Tanner Bourassa (Northern Elite Pitbulls Wrestling) |
14U Boys |
100-108 |
Round 2 |
Liam McClain (Michigan) TF 10-0 Anthony Quinones (Southeast Michigan Fire Wrestling Club) |
14U Boys |
100-108 |
Round 3 |
Jameson Onstott (Eaton Rapids Youth Wrestling Club) Dec 11-6 Anthony Quinones (Southeast Michigan Fire Wrestling Club) |
14U Boys |
100-108 |
Round 3 |
Liam McClain (Michigan) Fall 2:00 Tanner Bourassa (Northern Elite Pitbulls Wrestling) |
14U Boys |
110-122 |
Round 1 |
Tyler Davis (Meridian Maniacs Wrestling Club) Fall 4:56 Mikey Manjack (Michigan Matcat Wrestling Club) |
14U Boys |
110-122 |
Round 1 |
Tyson Bosco (Ohio) FF Mason Hughes (Roughneck Wrestling Club) |
14U Boys |
110-122 |
Round 1 |
Jaxon Keeney (Team Donahoe Wrestling Club) Fall 1:37 John Jiles (Michigan) |
14U Boys |
110-122 |
Round 2 |
Jaxon Keeney (Team Donahoe Wrestling Club) Fall 0:56 Tyler Davis (Meridian Maniacs Wrestling Club) |
14U Boys |
110-122 |
Round 2 |
John Jiles (Michigan) FF Mason Hughes (Roughneck Wrestling Club) |
14U Boys |
110-122 |
Round 2 |
Tyson Bosco (Ohio) TF 10-0 Mikey Manjack (Michigan Matcat Wrestling Club) |
14U Boys |
110-122 |
Round 3 |
Tyler Davis (Meridian Maniacs Wrestling Club) Fall 0:55 John Jiles (Michigan) |
14U Boys |
110-122 |
Round 3 |
Mikey Manjack (Michigan Matcat Wrestling Club) FF Mason Hughes (Roughneck Wrestling Club) |
14U Boys |
110-122 |
Round 3 |
Tyson Bosco (Ohio) TF 10-0 Jaxon Keeney (Team Donahoe Wrestling Club) |
14U Boys |
110-122 |
Round 4 |
Tyson Bosco (Ohio) TF 10-0 Tyler Davis (Meridian Maniacs Wrestling Club) |
14U Boys |
110-122 |
Round 4 |
Jaxon Keeney (Team Donahoe Wrestling Club) FF Mason Hughes (Roughneck Wrestling Club) |
14U Boys |
110-122 |
Round 4 |
Mikey Manjack (Michigan Matcat Wrestling Club) TF 10-0 John Jiles (Michigan) |
14U Boys |
110-122 |
Round 5 |
Tyler Davis (Meridian Maniacs Wrestling Club) FF Mason Hughes (Roughneck Wrestling Club) |
14U Boys |
110-122 |
Round 5 |
Tyson Bosco (Ohio) Fall 0:19 John Jiles (Michigan) |
14U Boys |
110-122 |
Round 5 |
Jaxon Keeney (Team Donahoe Wrestling Club) TF 12-1 Mikey Manjack (Michigan Matcat Wrestling Club) |
14U Boys |
127-139 |
Round 1 |
Gage Turnblom (Fenton Youth Wrestling) TF 10-0 Gunnar Pollins (Michigan Matcat Wrestling Club) |