8U Boys |
74-82 |
Round 1 |
Benjamin Pierce (Michigan Matcat Wrestling Club) Fall 0:50 Luke Gordon (Davison Youth Wrestling) |
8U Boys |
74-82 |
Round 2 |
Benjamin Pierce (Michigan Matcat Wrestling Club) Fall 0:25 Luke Gordon (Davison Youth Wrestling) |
6U Boys |
36-38 |
Round 1 |
Zander Mowl (Michigan Matcat Wrestling Club) Fall 0:00 Mariana Miller (Flushing Raiders Wrestling) |
6U Boys |
36-38 |
Round 1 |
Brooks Fonstad (Davison Youth Wrestling) Fall 2:19 Ethan Herek (Fenton Youth Wrestling) |
6U Boys |
36-38 |
Round 2 |
Brooks Fonstad (Davison Youth Wrestling) TF 10-0 Zander Mowl (Michigan Matcat Wrestling Club) |
6U Boys |
36-38 |
Round 2 |
Ethan Herek (Fenton Youth Wrestling) TF 10-0 Mariana Miller (Flushing Raiders Wrestling) |
6U Boys |
36-38 |
Round 3 |
Ethan Herek (Fenton Youth Wrestling) Fall 0:47 Zander Mowl (Michigan Matcat Wrestling Club) |
6U Boys |
36-38 |
Round 3 |
Brooks Fonstad (Davison Youth Wrestling) Fall 0:14 Mariana Miller (Flushing Raiders Wrestling) |
6U Boys |
49-49 |
Round 1 |
Dominic Laveirge (Stockbridge Wrestling Club) TF 10-0 Nolan Orlando (Michigan Matcat Wrestling Club) |
6U Boys |
49-49 |
Round 2 |
Dominic Laveirge (Stockbridge Wrestling Club) Fall 0:47 Nolan Orlando (Michigan Matcat Wrestling Club) |
16U Girls |
100-105 |
Round 1 |
Alyssa Campbell (Southeast Michigan Fire Wrestling Club) Fall 0:34 Aubree McClain (Michigan) |
16U Girls |
100-105 |
Round 2 |
Alyssa Campbell (Southeast Michigan Fire Wrestling Club) Fall 1:14 Aubree McClain (Michigan) |
16U Boys |
103-114 |
Round 1 |
Tj Landrum (Algonac Mat Rats Wrestling) TF 10-0 Colin Fournier (Michigan Matcat Wrestling Club) |
16U Boys |
103-114 |
Round 1 |
Conner Haslett (Lapeer Wrestling Club) FF Finn O`Brien (Titan Pipeline Wrestling) |
16U Boys |
103-114 |
Round 2 |
Brice Hamlin (Davison Youth Wrestling) FF Finn O`Brien (Titan Pipeline Wrestling) |
16U Boys |
103-114 |
Round 2 |
Conner Haslett (Lapeer Wrestling Club) TF 10-0 Colin Fournier (Michigan Matcat Wrestling Club) |
16U Boys |
103-114 |
Round 3 |
Conner Haslett (Lapeer Wrestling Club) TF 10-0 Brice Hamlin (Davison Youth Wrestling) |
16U Boys |
103-114 |
Round 3 |
Tj Landrum (Algonac Mat Rats Wrestling) FF Finn O`Brien (Titan Pipeline Wrestling) |
16U Boys |
103-114 |
Round 4 |
Tj Landrum (Algonac Mat Rats Wrestling) TF 15-4 Brice Hamlin (Davison Youth Wrestling) |
16U Boys |
103-114 |
Round 4 |
Colin Fournier (Michigan Matcat Wrestling Club) FF Finn O`Brien (Titan Pipeline Wrestling) |
16U Boys |
103-114 |
Round 5 |
Brice Hamlin (Davison Youth Wrestling) Dec 10-6 Colin Fournier (Michigan Matcat Wrestling Club) |
16U Boys |
103-114 |
Round 5 |
Conner Haslett (Lapeer Wrestling Club) TF 10-0 Tj Landrum (Algonac Mat Rats Wrestling) |
16U Boys |
115-120 |
Round 1 |
Merrick Kustarz (Michigan) Inj. 0:25 Caleb Cappellano (Hartland Wrestling Club) |
16U Boys |
115-120 |
Round 1 |
Bronson Shinkonis (Michigan Matcat Wrestling Club) Fall 3:36 Gavin Culloty (Michigan Revolution Wrestling Club) |
16U Boys |
115-120 |
Round 2 |
Bronson Shinkonis (Michigan Matcat Wrestling Club) Fall 1:12 Noah Vogt (Clarkston Wrestling Club) |