Junior Boys |
180-191 |
Round 1 |
Zac Dykes (Roughneck Wrestling Club) Fall 5:27 Ben Grenesko (Team UNIFIED Wrestling) |
Junior Boys |
180-191 |
Round 2 |
Waylon Lamkin (WOW Wrestling Club) TF 10-0 Ben Grenesko (Team UNIFIED Wrestling) |
Junior Boys |
180-191 |
Round 2 |
Connor Hall (Michigan) Inj. 0:00 Zac Dykes (Roughneck Wrestling Club) |
Junior Boys |
180-191 |
Round 3 |
Waylon Lamkin (WOW Wrestling Club) Inj. 0:00 Zac Dykes (Roughneck Wrestling Club) |
Junior Boys |
180-191 |
Round 3 |
Ben Grenesko (Team UNIFIED Wrestling) TF 12-2 Ethan Zak (Clarkston Wrestling Club) |
Junior Boys |
180-191 |
Round 4 |
Waylon Lamkin (WOW Wrestling Club) TF 10-0 Ethan Zak (Clarkston Wrestling Club) |
Junior Boys |
180-191 |
Round 4 |
Connor Hall (Michigan) Dec 8-3 Ben Grenesko (Team UNIFIED Wrestling) |
Junior Boys |
180-191 |
Round 5 |
Waylon Lamkin (WOW Wrestling Club) TF 10-0 Connor Hall (Michigan) |
Junior Boys |
180-191 |
Round 5 |
Ethan Zak (Clarkston Wrestling Club) Inj. 0:00 Zac Dykes (Roughneck Wrestling Club) |
Junior Boys |
193-200 |
Round 1 |
Alexander Card (Michigan) TF 14-4 Hayden Rhinehart (Michigan) |
Junior Boys |
193-200 |
Round 1 |
Layne O`Neil (WOW Wrestling Club) TF 14-4 Paul Stanczak (Michigan) |
Junior Boys |
193-200 |
Round 2 |
Alexander Card (Michigan) FF Paul Stanczak (Michigan) |
Junior Boys |
193-200 |
Round 2 |
Layne O`Neil (WOW Wrestling Club) Fall 0:57 Hayden Rhinehart (Michigan) |
Junior Boys |
193-200 |
Round 3 |
Layne O`Neil (WOW Wrestling Club) TF 10-0 Alexander Card (Michigan) |
Junior Boys |
193-200 |
Round 3 |
Hayden Rhinehart (Michigan) FF Paul Stanczak (Michigan) |
8U Girls |
58-60 |
Round 1 |
Rayne Hitchcock (Stockbridge Wrestling Club) Fall 0:07 Amelya Rowley (Southeast Michigan Fire Wrestling Club) |
8U Girls |
58-60 |
Round 2 |
Rayne Hitchcock (Stockbridge Wrestling Club) Fall 0:05 Amelya Rowley (Southeast Michigan Fire Wrestling Club) |
8U Boys |
38-41 |
Round 1 |
Brady Slaght (Davison Youth Wrestling) Fall 0:37 Owen Corser (Stockbridge Wrestling Club) |
8U Boys |
38-41 |
Round 2 |
Brady Slaght (Davison Youth Wrestling) Fall 0:29 Owen Corser (Stockbridge Wrestling Club) |
8U Boys |
42-46 |
Round 1 |
Levi Slaght (Davison Youth Wrestling) TF 11-0 Lleyton Herek (Fenton Youth Wrestling) |
8U Boys |
42-46 |
Round 1 |
Esaias Spencer (Lion`s Den Wrestling Club) TF 10-0 Vincenzo McDaniel (Michigan Matcat Wrestling Club) |
8U Boys |
42-46 |
Round 2 |
Lleyton Herek (Fenton Youth Wrestling) Fall 0:20 Vincenzo McDaniel (Michigan Matcat Wrestling Club) |
8U Boys |
42-46 |
Round 2 |
Esaias Spencer (Lion`s Den Wrestling Club) Fall 3:07 Levi Slaght (Davison Youth Wrestling) |
8U Boys |
42-46 |
Round 3 |
Esaias Spencer (Lion`s Den Wrestling Club) TF 14-3 Lleyton Herek (Fenton Youth Wrestling) |
8U Boys |
42-46 |
Round 3 |
Levi Slaght (Davison Youth Wrestling) Fall 0:18 Vincenzo McDaniel (Michigan Matcat Wrestling Club) |